HD TVI Kamera Sistemleri

HD TVI Kamera Sistemleri

HD-TVI kamera sistemleri teknolojisi analog görüntü işleme teknolojisidir. HD-TVI sistemler AHD ile IP sistemler arasındaki denge için üretilmiştir. HD-SDI(AHD) sistemin açıklarından yola çıkılmıştır.

HD-TVI sistemleri 720 p ve Full HD 1080p görüntü kalitesi verebilen güvenlik sistemleridir ve klasik analog CCTV kablolama mimarisinde çalıştığı için kullanıcı sadece kayıt cihazı ve kameralarını değiştirerek herhangi bir altyapı maliyeti harcamadan bu teknolojilere geçiş yapabilmektedir.

HDTVI teknolojisi analog görüntü işleme teknolojisidir. Bu teknoloji ve diğerleri arasındaki en büyük fark HDTVI görüntü işleme sırasında analog modülasyon – demodülasyon teknolojisi kullanır. HDTVI analog görüntüden megapiksel görüntü elde ederken iletim hızı anlamında çok avantajlıdır.

Hem düşük gecikme oranı hem de megapiksel görüntü için ideal seçimdir. HD-TVI’nin kurulumu ve çalıştırılması geleneksel analog CCTV çözümlerindeki kadar basittir.

TVI dijital sinyalleri analog sinyallere çevirebilir, iletim mesafesini uzatır, toplam maliyeti düşürür ve daha az depolama yeri kaplar. HD-TVI ayrıca eş eksenli kablolara dayanır, HD video sinyali (1080P/720P), ses sinyali, dijital iletimi destekler.

ISO Belgesi

Mdy Web Tasarım

G Belgesi

ISO 9001 Belgesi