IP CCTV Sistemleri

IP CCTV Sistemleri

IP CCTV Kamera Sistemleri gerekli noktaların güvenliği için uzaktan izlemek ve kayıt altına almak internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanmaya imkan sunan kamera teknolojisidir.ip-kamera-sistemleri

İP Kamera diğer sistemler gibi ekstra aparatlar, kartlar, kayıt cihazları gerektirmeyen en ileri teknolojiye sahip olan kamera sistemidir.

İP Kameralar görüntü aktarılan mekanının canlı ve sesli olarak bulunduğunuz her yerden bilgisayarınız, laptopunuz, cep telefonunuz ve PDA’nızdan rahatlıkla izleyebilme olanağı sunmaktadır.

Bu özellikleri yanı sıra, kurumların işletme ve bakım maliyetlerinin düşük olması, basit bir ara yüze sahip olması, genişlemeye ve programlamaya uygun bir yapısı olması nedeniyle ip kameralar günümüzde daha çok tercih edilmektedir.

Şu an ve gelecekte IP tabanlı video güvenlik sistem çözümleri, proje ölçeği ne büyüklükte olursa olsun;sistem ister birkaç IP kamera, isterse yüzlerce IP kameradan oluşsun, vadettiği esneklik, kontrol edilebilirlik, yetenek ve HD kalitesindeki yüksek çözünürlük ile en kesin, en göz alıcı ve en heyecan verici çözümlerdir.

 

ISO Belgesi

Mdy Web Tasarım

G Belgesi

ISO 9001 Belgesi