Kurumsal

VIP Güvenlik Teknolojileri uluslararası markaların tüketiciye en etkin ve verimli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayan bir teknoloji firmasıdır. Kurulduğu günden beri satış, pazarlama, lojistik ve AR-GE çalışmaların yanı sıra teknik servis hizmeti ile ilgilide sürekli altyapı çalışmaları yaparak sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Çözüm ortakları, çalışanları ile birlikte bayilik sistemi çerçevesinde her sektöre profesyonel çözümler üretmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu güne Elektronik Güvenlik Sistemleri, özel projelendirme sistemlerinde uzman personelleriyle AR-GE’ ye önem vermiş ve yeni ürünler geliştirmeyi ve temin etmeyi hedefleyerek müşteri sıkıntılarını en hızlı en güvenilir ve en kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

Tecrübeli teknik servis ekibi ile zamanında doğru adımlar atarak büyümeyi desteklemektedir.Satış odaklı değil çözüm odaklı hareket etmeyi prensip edinmiştir.Geniş ürün portföyü ve bilgisi sayesinde tek noktadan tüm ihtiyacın karşılanmasını sağlayarak size zaman kazandırır. Hızlı hareket kabiliyeti sayesinde ihtiyaca yönelik ürün tedariki sağlamaktadır.

ISO Belgesi

Mdy Web Tasarım

G Belgesi

ISO 9001 Belgesi