Kablosuz Aktarım Çözümleri

Kablosuz Aktarım Çözümleri

Kablosuz Aktarım Çözümlerinde Ağ altyapısı, güvenlik sistemleri cihazlarını birbirine bağlayan kablolar, kabinler, paneller, prizler ve kablo kanalları gibi pasif bileşenler ile bilgisayar (sunucu,istemci v.s.), switch / hub / router gibi cihazların bağlantısında kullanılan aktif bileşenlerden oluşmaktadır. Data ve fiber kablolar, data ve fiber patch paneller, patch cordlar, pigtailler, ek kasetleri, rackkabin ve saha dolapları ağ altyapısını oluşturan ürünlerden bazılarıdır.

İşletmenizin farklı binaları arasında ister 100 mt isterse 200 km olsun. Wireless ürünlerimiz ile tüm şube ve dış birimlerinizi kurum merkeziniz ile aynı ağ altında topluyor üstelik bu birimleriniz arasında Data ve Ses iletimi ile görüntülü haberleşme imkanlarını sunuyoruz.

Küresel ekonomi, rekabetçi piyasa, bilgiye hızlı erişim ve işletme giderlerinde tasarruf gibi sıkça duyulan deyimlerin iş dünyasında ne kadar öneme sahip olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bununla birlikte aynı şirket veya kuruma ait farklı lokasyonlardaki bilişim ve iletişim ağ yapılarının entegrasyonuna gelince bu entegrasyonun hala kiralık bakır veya fiber devreler üzerinden yapılmaya çalışılması ve pek çok durumda son derece sınırlı bu kapasiteler için gerçekten önemli miktarlarda aylık ödemelerin yapılmasının ise konu başındaki küresel gerçeklerle taban tabana zıt olduğu da açıktır.

INTRANET olarak adlandırılan ve çeşitli kiralık devreler tarafından oluşturulan bu yapılara sahip olan pek çok kurum her ay ödenmesi gereken yüksek altyapı telekom giderlerinden ötürü zaman içerisinde kiralık hatların yerine internet üzerinden VPN tarzi alternatif çözümlere doğru kaymış bulunmaktadır. Elbette bu tür çözümlerinde düşük band width desteği ve internet ortamının doğası gereği kararlı bir alt yapi sunamama gibi oldukça önemli dezavantajları vardır.

İşletmeler her konuda yüksek bandwidth ihtiyacı hisseden kuruluslardır. Ayrıca kararli ve sağlam bir network iletişimi, düşük gecikme süreleri ve nadir veya sıfır arıza süresi ve farklı QoS uygulamalarını destekleyebilen bir alt yapı kesinlikle her isletmenin sahip olmak isteyeceği bir özelliktir. Hele bu altyapının ilk kurulum ve yatırım giderlerinden başka hiçbir isletme giderine sahip olmaması ise wireless teknolojiyi gerçekten rakipsiz bir network altyapı olarak ortaya çıkarmaktadır.

Vip Güvenlik Teknoloji 5Ghz frekans bandında noktadan noktaya ve noktadan çok noktaya çözümleri ile yukarıda sayılan bütün bu özellikleri kurumsal müşterilerine sağlamaktadır. 200 km mesafelerde noktadan noktaya, 30 km mesafelerde ise noktadan çok noktaya ihtiyaçlarınızda size uygun bir Vip Teknoloji çözümü mutlaka vardır.

Avantajları

Noktadan noktaya ve Noktadan çok noktaya uygulamalar
Benzersiz wireless throughtput performansı ve düşük gecikme süreleri
Uzun mesafe wireless baglantilara özel Nstreme ve TDMA teknolojisi
Güvenlik tutkunları için muhtelif VPN opsiyonları
Son derece uygun ilk yatirim giderleri ve kurulum
Aylik ödemelerin sıfırlanması
Layer 2 Bridging ve Layer 3 Routing desteği

Uygulama Alanları

Binadan binaya wireless baglantılar
Fiber Altyapıya yedekleme seçeneği
Data entegrasyonu
Voice over IP
CCTV ve IP Kamera uygulamaları

ISO Belgesi

Mdy Web Tasarım

G Belgesi

ISO 9001 Belgesi